10 رختشویخانه برتر سال 2017 از نگاه مجله HOUZZ

رخت آویزها و فضاهای دارای چندین کاربرد، در معروف ترین رختشویخانه های امسال در سایت Houzz نشان داده شده است.

به نظر می رسد فضاهای مورد استفاده برای آویزان کردن لباسها و فضای چند جانبه، در فهرست درخواستی های مجلهHOUZZ قرار دارد. رختشویخانه های برتر سال 2017 توسط سایت HOUZZ انتخاب و در 10 تصویر خلاصه شده است.

 نیمی از این فضاها،شامل یک محل مطبوع برای آویزان کردن لباسها و چهار اتاق دو منظوره می باشد. با نگاهی به تصاویرِ این رختشویخانه ها، میتوانید میزان علاقه مندی خود را به هر یک بسنجید.10- در تصویر شماره 10 می بینید که سگ ها و لباسها هر دو در این اتاق تمیز می شوند.این فضای چند منظوره همچنین به عنوان کفش کَن هم کاربرد دارد که  کابینت های یکپارچه  نیز به منظم نگه داشتن آن کمک می کند. 9- روشهای صرفه جویی در فضا باعث شده تا این اتاق کوچک به عنوان یک رختشویخانه به خوبی عمل کند. طراح این فضا اقدام به جابجا کردن سینک، قفسه بندی وسایل و اضافه نمودنِ طبقات متحرک کرده است و همچنین میز اتوی تاشو بدون اشغال فضایی زیاد، کاربردی بهتر پیدا کرده است.

جالب است بدانید این اتاق حدود 4.5 متر مربع مساحت دارد!


8- کفپوش سفالی، پیشخوان مرمر و چشم اندازی که از پنجره ها پیداست، این فضا را به مکانی عالی جهت انجام خرده کاریهای منزل و کارهای اداری تبدیل کرده است. جای تعجبی نیست از اینکه این تصویر جزء 10 تصویر برتر انتخاب شده است.این فضای اداری-نظافتی؛کابینت، دراور و سبدهای زیادی را در خود جای داده است. فضای پیشخوان بسیار بزرگ است به طوری که میتوانیم لوازم رختشویی، سبد رختهای چرک و ... روی آن بگذاریم و یا حتی کارهای دفتری خود را نیز روی آن انجام دهیم و در این میان نیز می توانیم دست از کار کشیده و از تماشای منظره موجود لذت ببریم.

7- در تصویر شماره 7 اولین چیزی که توجه بیننده را به خود جلب  می کند، چوب لباسی ها می باشد.وسایلِ مورد نیاز، در کابینتهایِ مخصوص جا داده شده اند. این موضوع این اطمینان را به ما می دهد که در این اتاقِ چند منظوره، پوشاک تمیز مسقیماً از داخل خشک کن به چوب لباسی آویزان شده و بدون گم شدن در جای خود قرار می گیرند.کابینت وسطی که جنس آن از چوب اصلاح شده است ، به صاحب خانه این امکان را می دهد تا هر چیزی را که نمی توان آویزان کرد،در این محل تا کند.

6- وسایل گنجانده و انبار شده در این رختشویخانه ، آن را صاحب پیشخوانی جا دارتر کرده است. طراح این فضا با قرار دادن یک پارچه بلند که زیر ظرفشویی را پوشانده است، فضای بیشتری به این اتاق آفتابگیر داده است.

5-در این رختشویخانه که مدل خانه های کشاورزی طراحی شده است ،دسته ای از چوب لباسیها  بر روی میله بالای سینک به راحتی در دسترس اند.

4- در این فضا ، رختشویخانه و کفش کَن مجدداً در کنار هم قرار گرفته اند. پیشخوانِ بالای لوازم، فضای زیادی را برای خرده کاری ها به ما می دهد و همچنین یک فرش و یک چوب لباسیِ دیواری، اتاق را به یک ورودی جالب تبدیل نموده است.

3- در این رختشویخانه جمع و جور، میله یِ بلندی که بالای سینک تعبیه شده، محلی را برای آویزان کردن انواع لباسها، به وجود آورده است.

2- تعداد زیادی از گزینه های انبار کردن وسایل در این تصویر وجود دارد.

- یک میله که با تعدادی رخت آویز کنار دیوار رختشویخانه نصب شده است.

- کابینت های بالایی که وسایل زیادی بدون دیده شدن در آنها جای می گیرند.

- و سبدهایی که در زیر پیشخوان قرار گرفته اند، محلی برای نگهداری هر نوع پوشاکِ پراکنده هستند.

1- در تصویر شماره 1، بهترین رختشویی سال 2017 را می بینید. وجود چوب رختی ها در جلو و مرکز این رختشویخانه منظره چشمنوازی را برای ما خلق کرده است. در بخش پایینی، وسایل رختشویی نیز در یک سبد قرار داده شده اند.این سبد کمک می کند هنگامی که برای شست وشو به وسیله ای نیاز داریم به راحتی در دسترس باشد.

ترجمه شده توسط شرکت سمیر از سایت مجله HOUZZ

کپی با ذکر منبع بلامانع است.


لینک های سریع

محصولات

تماس با ما

  • تلفن :    22220397 21 (0) 98+

                 22250669 21 (0) 98+

                 88651496 21 (0) 98+

                 88651497 21 (0) 98+

    تهران - خیابان ولیعصر تقاطع خیابان یزدان پناه برج پیروز طبقه ششم واحد 605

samir construction co.